Produkter‪» Skolningar‪» Ammattilaisten koulutukset‪»

Workshop 29.1.2027 OULU

Workshop 29.1.2027 OULU


Pris
Fråga om priset


Antal
st


Tillgänglig


Tillgång
Omedelbart


Produktbeskrivning

Workshop OULU 2027

 

Tervetuloa koulutetuille kynsimuotoilijoille, kosmetologeille ja kauneusalan opiskelijoille avoimeen WORKSHOP päivään!

  • Päivän aikana käymme läpi missä mennään kynsialalla sekä tuoreinta tietoa tuotekemiasta sekä lamppujen toiminnasta. Päivi kävi kesällä kemisti Doug Schoonin seminaarissa ja on koonnut tiivistelmän seminaarista teille! 
    Lisäksi käydään läpi menneet ja tulevat muutokset kosmetiikkalaissa ja sen vaikutukset kynsituotteiden toimintaan & turvallisuuteen, uudistunut kulutuspalvelulaki & omavalvontasuunnitelma kynsistudiossa.
  • Tutustumme Fantasyn uudistuneeseen koulutusjärjestelmään ja Colortech/Baselab Systemiin
  • Miten valita oikea palvelu asiakkaalle ja Fantasy Nailsin tuotelinjat - Baselab, Proform, Fusion sekä tuotteiden valinta eri koristelutekniikoihin
  • Päivi näyttää demot eri tuotelinjoilla, Baselab, Proform ja Fusion sekä kertoo tuotteiden erot ja yhdistelymahdollisuudet salonkityössä.

Pidämme lyhyen lounastauon demojen jälkeen ja sen jälkeen annamme ajatusten mennä jo kevääseen koristeludemojen kautta.

Koristeludemojen jälkeen on osallistujille varattu aikaa testata tuotteita, koristelutekniikoita tai halutessaan nauttia kollegoiden seurasta ja verkostoitua!


Tarjolla on pientä naposteltavaa, kahvia ja teetä!

Kaikki osallistujat saavat -10% alekoodin verkkokauppaamme.


Paikka: Studio Fée, Viereläntie1, OULU
Aika: 29.1.2027 Klo 10-16
Kouluttaja: Fantasy Nails Brand Ambassador Päivi Kurman

Varausehdot
-Koulutukseen ilmoittautuminen on sitova.
-Koulutuspaikka on varattu, kun koulutusmaksu on maksettu


Kommentarer
Lägg till en kommentar